Laatste update op:  | Geplaatst op: 11-09-2017 | Categorie:

Goed begin Mixed F1


Zaterdag heeft het jongste team van Hermes, de mixed F1, een flitsende start gemaakt.

Met een grotendeels onervaren team hebben ze met 11-1 gewonnen tegen een grotendeels meer ervaren team! 




 


Een goed begin is het halve werk…..en wat voor een begin!

Vandaag was het dan eindelijk weer zover: Het nieuwe hockey seizoen is begonnen.



Met een compleet nieuw –op twee na groen als gras- Mix F1 Team stonden we vandaag bij Hermes op het veld. De vuurdoop van dit nieuwe team van toppers was tegen ‘De Kraaien’ uit Zaandam. De kennismaking met de coaches van dit sportieve team leerde ons dat het merendeel van dit team al eerder een seizoen had meegespeeld en dat een deel net zo groen als ons was. Dat beloofde een pittige partij te worden en heel spannend voor ons hoe ons nieuwe sterren team het zou gaan doen. Heel kort door de bocht: Ze deden het geweldig!



Voor de wedstrijd stonden we eerst even stil bij de basis: Het driehoekje! Dit leken ze goed te begrijpen en er was veel herkenning van de ‘vis’ opgestoken bij de training . De teams werden verdeeld in twee gelijk sterke teams (zo goed als op dit moment nog kon worden beoordeeld), handjes schudden en als laatste was de nieuwe Yell een feit: Wij zijn slim en wij zijn snel Hermes Hermes wint het wel!!!!! En wel verdraaid aan toe….ze hebben het waar gemaakt hoor.



Het fluitsignaal was nog niet gegeven en de Hermes toppertjes gingen vol in de aanval. Op dat moment was het onmogelijk om al die heerlijke acties tegelijk te volgen. Thomas en Lola ontpoppen zich meteen als een stel doelpunten jagers en wisten beiden een aantal keren voorbij de verdediging te komen met meerdere punten voor Hermes als resultaat. Fabiënne had het concept positiespel helemaal tot zich genomen en zorgde ervoor dat tijdens ‘haar wacht’ geen enkele Kraai wist te passeren. Onze rots op het veld. Maud heeft tijdens de zomervakantie een reboot gehad en wierp zich keer op keer in de actie en was daarmee een spin in het web op het veld. Abigaël spurtte over het veld van plezier, was bijna niet op wissel te houden en liet zich de voor mij memorabele woorden ontvallen "Wat is hockey spelen toch leuk”.

Liv en Danique, de op papier kortste hockey ervaring, lieten zich niet kisten en deden niets onder aan de andere toppers. Waar Danique op de training nog wat de kat uit de boom keek, was ze nu volop betrokken en een aanwinst voor het spel. Liv was een en al enthousiasme en heeft ons een prachtig staaltje hockey laten zien. Lukas moest eigenlijk vandaag nog zwemmen, maar kwam na het hele uur zwemmen nog even voorbij om tijdens de 2de helft nog even te laten zien dat ook hij heel pittig hockey kan spelen. Een aanwinst voor de mix F1. Eva heeft vandaag laten zien dat ze goed heeft opgelet tijdens de training en liet vooral zien hoe je technisch moet spelen door op de juiste momenten te passen, schieten of de bal zelf te spelen. Sterre heeft zich vandaag op de kaart gezet door een combinatie van pit en enthousiasme. Geweldig gedaan.



Het spel werd tijdens de rust wel even onderbroken door een fikse stortbui, maar dat kon ‘de flow’ van Hermes Mix F1 niet stuiten. De eindstand kwam in totaal op een heuse 11-1. Deze stand was een uitkomst van vereende krachten en ik kijk al uit naar de rest van het seizoen. Aan het team zal het niet liggen, want wat hebben wij hier een leuk stel enthousiaste sterren in de dop bij elkaar.



Team Hermes Mix F1: Nog heel veel plezier tijdens het komende seizoen! Ik geloof in jullie!


 

 

Share by: