Scheidsrechtersindeling 

Bij in gebreke blijven kan per geval een boete van 25 euro worden opgelegd

Onderling ruilen en overnemen mag, maar deze wijzigingen dan graag mailen naar [email protected] ,zodat deze lijst up to date blijft voor de coaches.

Email en telefoonnummers van andere scheidsrechters kun je vinden onder scheidsrechters als je ingelogd bent.

In geel zijn de wijzigingen tov het originele schema weergegeven. In het rood, niet komen opdagen. In het blauw, niet beschikbaar.
Naam 10-3 17-3 24-3 7-4 14-4 21-4 19-5 26-5 2-6 9-6 16-6
Remijnse (Max)                      
Bakker (Sep) MB1                    
Freijer (Romeck)           JD1          
Paus (Jeffrey)                 MB1    
Bijleveld (Harm)                 MD1    
Wilms (Job)       JD1              
Ybema (Bart)                 MC1    
Benink (Coen) MC1                    
Mewe (Romen)           JD1          
Mewe (Tijmen)                   JD1  
Mewe (Quinten)                   JD1  
Zanten,van (Tom)                      
Booij (Ruben)                      
Reijnders (Thom)                      
Scheephorst (Paul)                 MD1    
Scheephorst (Robert)                      
Langedijk. (Domingo)                      
Plomp (Eva)             MB3        
Molenaar (Anique)             MB3        
Es,van (Fien)   JD1           MB2      
Jansen (Hanna)   MB2           MB3      
Tacx (Suzanne)     MB2                
Boer,de (Yasmine)                      
Duijvelshoff (Bo)     MB3         MB2      
Hoorn,van (Floor)     MB3                
Jong,de (Jetske)         MB2            
Hulzebos (Isa)                      
Janssen (Claire)         MB3            
Keizer (Roxy)         MB3            
Veurink (Anne)                      
Schutte (Anne)               MB3      
Van der Wal (Fee)   MB3                  
Acquooij,van (Anna)     MD1                
Blom,van der (Zoë)                      
Booij (Christine)   JD1                  
Guijken (Xara)                      
Nederstigt (Lynn)                      
Spelden,van (Nina)                      
Tavernier (Lotta)                      
Tavernier (Vere)                      
Al (Anne)                      
Brouwer (Julia)                      
Schoemaker (Sem)                      
Assorgia (Zola)               JD1      
Duit (Charmaine)                      
Bregman (Iris)         MD1            
Kanteman (Gaia)                      
Heijkoop (Flok)                      
Lenselink (Olivia)               JD1      
Loon,van (Jorien)                      
Remijnse (Mette-Sofie)     MC1                
Röpke (Suzan)         MC1            
Smit (Deirdre)                      
Stolk (Sterre Esmée)                      
Wilbrink (Donna)                      
Bakker (Nina)                      
Bliekendaal (Aurore)                      
Boelje (Bente)                      
Burggraaf (Noortje)             MC1        
Duijvelshoff (Bente)                      
Frank (Loes)                      
Kalsbeek, de (Kikki)                      
Mentink (Sem)                      
Meyer (Tika)             MD1        
Mollema (Sietske)                      
Spelt (Fleur)                      
Spelt (Roos)                      
Bijleveld (Paul)                      
Freijer (Laurens) JA1             MA1      
Jong,de (Joep) JA1   MA1           JA1    
Manse. (Sophie)       JA1              
Remijnse (Peter)       JA1         JA1    
Scheephorst-Wilms (Linda)   MA1       JA1          
Ybema (Remko)           JA1          
Es,van (Eric)   MA1     MA1     MA1      
Janssen (Patrick)                      
Jong,de (Ewoud)     MA1   MA1   MA1        
Tacx (Hans Peter)                  
Booij (Hans) MB1     MB1   MB1     MB1    
Röpke (Ed)   MB2 MB2   MB2            
Frank (Peter)   MB3                  
Jansen (Elzo)                      
Hulsker (Jan-Hubert) MC1       MC1       MC1    
Mollema (Gerben)     MC1       MC1        
Raadgers (Penny)                      
Adriaansen (Amanda)                      
De Boer (Jaap) MD1   MD1   MD1   MD1        
Bot (Pieter)       JD1              
Noordover (Rob)       MB1              
Bouwman (Dennis)                      
Duim (Mirjam)                      
Krigee (Stefan)           MB1          
Jong,de (Udo) MD1           MA1        
Werf,van der (Frits)                      
Manse (Dave)                      

 
 
Versie  3-3-2018
 
DWF
Hoofdsponsor
Sponsoren
Statistieken
maandag 16 juli 2018
Aantal leden (info) 187
Nu online
Leden met @ 99,5%
SMS Bereik (teams) 79,1%
Clubcompetitie
1. Jongens D1 Zaal
2. Jongens D1 Foto aanwezig
3. Meisjes A1 Zaal
4. Meisjes D2 Zaal
5. Dames 1 Zaal
hele clubcompetitie..
Contact
HSC Hermes hockey
Adres
HSC Hermes
Linieweg (sportpark) 27
1783 BA Den Helder

0223-623860